Zapraszamy do udziału w rekolekcjach dla młodzieży męskiej organizowanych przez Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy.

W tym roku pod hasłem „ODPOWIEDZ(ialny)” chcemy przyjrzeć się temu co o takiej postawie mówi Pismo Święte. Będziemy mówić o WOLNOŚCI, do której zaprasza i do której prowadzi nas Bóg.

Przez trzy dni będziemy się wspólnie modlić i rozważać Słowo Boże. Damy sobie czas na wyciszenie aby usłyszeć co w Słowie mówi do nas Pan Bóg. Każdy będzie miał możliwość indywidualnego spotkania i rozmowy z kapłanem oraz spowiedzi świętej.

Rekolekcje w Seminarium są również okazją do poznania naszej wspólnoty i naszego domu.

Czekamy na Ciebie


TERMIN: 4 – 6 lutego 2022 r.
ROZPOCZĘCIE: piątek 18:00
ZAKOŃCZENIE: niedziela 13:00
MIEJSCE: Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej, pl. Wojska Polskiego 2, 58-100 Świdnica
DLA KOGO: mężczyźni z 8 klasy szkoły podstawowej, uczniowie szkół średnich i studenci
KOSZT: 100 zł/os. (jest to dobrowolna ofiara na pokrycie kosztów pobytu, brak funduszy nie jest przeszkodą do udziału w rekolekcjach, po prostu to zgłoś)

Zapisy tel.: (74) 856 49 00

Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie. Zabierz ze sobą Pismo Święte, różaniec, przybory do pisania i śpiwór. Jeśli należysz do Służby Liturgicznej zabierz ze sobą strój liturgiczny.

Przywieź ze sobą wypełnioną ankietę uczestnika (do pobrania TUTAJ, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc podjęliśmy decyzję o konieczności posiadania wystawionego przez duszpasterza „skierowania do udziału w rekolekcjach” (druk do pobrania TUTAJ)